35 thoughts on “WHEN WILL FIREARMS DISAPPEAR FROM EUROPE? (ENG, FIN SUBTITLES!!!)

 1. Rozbrojenie Europejczyków jest warunkiem do stworzenia europejskiego superpaństwa, którego podstawy zawarte są w manifeście z Ventotene (Altiero Spinelli jeden z ojców unii europejskiej i nieformalny patron parlamenty europejskiego, Spinelli group w europarlamencie). Państwo to będzie kontynuacja kraju rad z tą jednak różnicą, że jego twórcy, nie popełnią już tych samych błędów co Związek Sowiecki (kolektywizacja, nacjonalizacja itp.) . Będzie to państwo pozbawione narodów gdzie, tzw. europejskość będzie tylko przykrywką dla marksizmu kulturowego, który zastąpił marksizm tradycyjny. Twórcy tego państwa wiedzą, że spotka się to z oporem ze strony Europejczyków, dlatego na wszelki wypadek muszą się zabezpieczyć przed możliwą wojną domową. Ludzie buntują się i walczą, gdy odbiera im się wolność, ale gdy robi się to małymi krokami, to gdy zorientują się, że ja stracili, będzie już to strata nieodwracalna. Myślę, że ten komentarz rozwiewa wszelkie wątpliwości…

 2. nigdy nie chcialem unii i nadal jej nie chce, jaki idiota glosowal za tym aby polska znalazla sie w unii, znajac elementarne podstawy powstania tego chorego tworu

 3. "A citizen without a gun is nothing but a taxpayer." ………………..szwajcarskie powiedzenie ………………………….nic dodać nic ująć

 4. A co jeśli poświęcicie kilkanaście lat, wycofacie dyrektywe a rządy państw europejskich w tym polskiego będą dalej zakazywać broni we własnym zakresie? Pragnę przypomnieć że i przed dyrektywą prawo do broni w Polsce było wręcz tyrańskie (i dalej jest).

 5. Osoby posiadające broń palną powinny być w gotowości do nieoddania jej, nawet kosztem poniesienia odpowiedzialności karnej.

 6. Przyszłość.

  0,0000001 broni na 100 mieszkańców

  30% małżeństw heteroseksualnych

  zniżki podatków dla homoseksualistów

  usuniecie z prawa pojęcia pedofilii

  seks dozwolony od 8 roku życia jeśli jedna osoba ma co najmniej 18

  nakaz znajomości koranu

  opodatkowanie kościoła

  obniżenie podatków dla czarnoskórych

  nakaz uczestnictwa w marszach LGBTQQ

  dodatkowa opłata za czarny samochód

  zniżka na samochód w kolorze tęczy

  i tak dalej.

  to nas czeka.

  bo takich rządzących mamy.

 7. Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy walczą o nasze prawo do obrony rodziny i Ojczyzny i w tak elokwentny sposób pokazują nonsens i złą wolę tych, którzy tego prawa nas pozbawiają.Pozdrawiam i dziękuję.

 8. To jest Walka o Wolność. To nie żart. Ci którzy chcą zbudować Dyktature w Europie,chca niewolników. Zaczipowanych roboli, a nie Wolnych ludzi z prawem głosu i prawem do posiadania i noszenia broni.
  P. S. Zbyt mało info i reklam dla zwykłego Polaka. Czy tak trudno nagrać klip reklamowy i wykupić reklamę w TV?.
  Powodzenia i moje pełne poparcie.

 9. Jest mowa o pieniądzach. Czy są zorganizowane jakieś zbiórki na cel walki o nasze prawa ? Chętnie bym pomógł finansowo.

 10. W obliczu zabitego polityka rządam zakazania sprzedaży i posiadania noży!!! Noże zabijają! Co będzie jak twoje dziecko będzie szło do szkoły i ktoś je zabije nożem?

 11. Super Odcinek
  😎🤝👍😁
  Państwo zawsze chce i chciało rozbroic obywateli, nie ma różnicy w jakim Kraju.
  W Kanadzie zaczynają pomału
  Też to robić. Zaczęli od Magazynków co tylko mogą mieć pojemności na 5 Naboi
  ( ostrej amunicji) do długiej broni / 10 Naboi
  Do krótkiej broń ( pistoletów)
  i 5 Naboi Do semi auto shotgun.
  Tylko .22 cal długa broń nie ma restrykcji na pojemności naboi w magazynku.
  Pozdowienia z Kanady 😎👍🤝😁

 12. 2:25 A ja potrafię… tłumaczy to kompletne skretynienie i zlewaczenie Brukselskich "elyt" i małpowaniem tegoż przez nasze władze krajowe. Ciekawe jest to, że ludzie naprawdę kompetentni cierpią na ten "syndrom oszusta" i sobie zdają z tego sprawę, a prawdziwi oszuści, dobrze wiedząc, że nie mają żadnych kompetencji i wręcz są szkodliwi, to bezczelnie i bez zmrużenia oka biorą w Brukseli 30 tys. euro na miesiąc i jeszcze chcą kontynuować swoje oszustwa jako prezydenci naszego już przecież wystarczająco szlamowanego i nieszczęśliwego kraju. Oni każdą swoją wypowiedzią, gestem czy miną dowodzą braku jakiegokolwiek rozumu, te twarze są nieskalane inteligencją i mówią jasno: "…jesteśmy niekompetentni, chcemy was wydoić do końca, i co nam zrobicie…?" . Zastanawiam się tylko, kim są ci co ich POpierają i tak zaciekle demonstrują w obronie ich synekur? Co do broni palnej to chciałbym, aby w końcu publicznie przedstawiono rzetelne statystyki, które pokazują ile przestępstw dokonano z użyciem broni palnej z podziałem na broń legalną i posiadaną nielegalnie. Przypominam też, że już od lat kilkunastu można w Polsce posiadać LEGALNIE bez zezwolenia i nawet bez rejestracji broń czarno-prochową, równie groźną co zwykła, a nawet gorzej, a jakoś nie słyszałem o strzelaninach ulicznych jak z Dzikiego Zachodu.

 13. Konsolidacja by jednym głosem mówić do polityków, większości sejmowej jest ok ale brakuje mi w tym wykładzie dużo ważniejszej konsolidacji polegającej na głosowaniu tylko na ugrupowania programowo przyjazne strzelcom by mieć w Sejmie jak najwięcej przedstawicieli. Dopóki środowisko strzeleckie będzie głosować na PO, PiS, PSL, SLD, .N nic się nie zmieni na lepsze.

 14. To wy nie wiecie? przecież to widelce sprawiają że ludzie tyją, samochody powodują wypadki, wysokie budynki sprawiają że ludzie popełniają samobojstwo a no tak i najważniejsze to pistolet zabija a nie człowiek.

 15. UE to faszyzm, IV rzesza ,plus eurokołchoz inaczej faszokomuna,eksperyment na społeczeństwie,który ma ostatecznie wprowadzić zniewolenie a najpierw przeprowadzić eksterminację większości,jest nas zbyt dużo by wszystkich kontrolować .A łatwiej zabijać bezbronnych.

 16. USA udalo sie zjednoczyc razem z prawem do broni..fakt ze lewactwo chcialo by troche zabrac tych praw ale jednak dostep i uzycie jest tam dosyc latwo dozwolone…usa i tak sie rozpadnie ale z przyczyn politycznych a nie przez bron..a UE to jest rozpadajacy sie moloch, tylko ze oni nie chca tego przyznac…teraz co wymyslili..nam doplaty przytna a chca znowu wieksze skladki bo przecierz sami za te swoje lewackie ideologie i multikulti placic nie chca..mowie o wladzy bo zwykli ludzie najchetniej by ich batem pognali

 17. I am a member of Firearms United from the UK. I appreciate what you guys are doing and believe that only by coming together like this we will have any chanceof stemming the tide of draconian anti gun legislation.

 18. Centralna baza danych posiadaczy broni palnej jest w celu oczywistym totalna kontrola nad praworządnymi obywatelami, bo przestępcy wisi to bardzo niskim kalafiorem i tak będzie miał broń. Druga sprawa, jak niemcowi znowu wpadnie do łba by najechać na jakiś kraj europejski, zawczasu pod przykrywką związeku socjalistycznych republik europejskich czyli tak zwanej unii europejskiej wydadzą wcześniej durną dyrektywę aby każdy posiadacz broni ją po prostu zdał bo tak powiedzieli i już. Będą miali czarno na białym kto ją ma, więc przysłowiowy kowalski się nie wymiga. Wpadliśmy z deszczu pod rynnę, zmieniliśmy chomąto z sowieckiego na niemieckie.
  Tyle mamy z niepodległości Polski co sobie poświętujemy 11 listopada.
  Jakby George Orwell dożył dzisiejszych czasów , podrapał by się w głowę i powiedział… Czy przypadkiem pisząc swoje książki nie dałem recepty na sterowanie ludźmi i rządzenie światem satrapom ?

 19. Good Job, Mr. Stepien. 🙂 I REALLY hope Your are succesfull. Joined some time ago from Germany. We must stand together in this Cause. The Implemtation of this Directive in Germany is in on the Way. I think You already heard from Your Partners. I really hope that the Czech & Polish Complaint is succesfull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *