23 thoughts on “Omega Arms P12 – Budget Shotgun

 1. Merhaba bir kaç sorum var
  1. Pompa mekanizması kapanmadan namludaki fişeği patlatıyorumu
  2.bu el kundağinın başka seçenekleri varmı
  3.üzerine fener takmak istesek el kundagi sıkıntı çıkartır buna bir çözümünuz varmı
  4.bunla hatsan ws guard arasına bir fark varmı kalite bakımından

 2. Bir sağlık çalışanı ve silah sever olarak ve özellikle tüfek inceleme videoları için teşekkür ve tebrik ediyorum. Videoların devamını bekliyoruz. Mesela pompalı yarı otomatik ve şarjörlü silahların kıyaslamasını yapabilir misiniz?

 3. Elinize sağlık . Lütfen kameraman arkadaşın namlunun önünden geçmemesi konusunda hassasiyet isteyin .

 4. Selamunaleykum kardesim😀 senin bi bıçak vardı duruyo mu kullanıyo musun acaba ya kullanmiyosan talibim fallkniven f1 vardı ya sat bana😂

 5. Furkan Bey eline saglık.Sana bir sorum olacak Video nun 1,59 dakikasında sökülmüş halindeki parcalarda görülen sürtünmeye baglı boya atması fazla değil mi veya normal mi ?

 6. Evet Furkan kardeş bir konuya değinmek isdeyim kusura bakma belki de kameracının hatası fakat tüfek dolu bir şekilde yerde yuvarlarken kameramanın önünde durması çok yanlış ve tehlikeli bir durum , dikkat edilirse daha iyi olur .

 7. Abi videoları türkçe çekip İngilizce alt yazı eklesen daha iyi olmazmı. Takipçilerinin çoğunluğu türk çünkü. Dediklerim yanlış anlaşılmasın lütfen ben sadece görüşümü söyledim. Gerçekten dünya çapında işler yapıyorsun

 8. Ömer bey mi desem Ömer kardeş mi desem doktorumuz mu desem ? Typhoon F12 ile ilgili bir video yapabilir misiniz ?

 9. Tam bir savunma silahı kısa ve sade her ne kadar savunmada taktik kabzeli dipçik tercih ediyor olsam da klasik ahşap dipçikler de iş görür ama el kundağını beğenmedim daha farklı yapılabilirdi birde ithaca 37 ler deki gibi alttan doldurulup alttan boşaltılan bir sistem daha hoş dururdu neyse emeğine sağlık gayet güzel bir paylaşım olmuş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *