41 thoughts on “Canik TP9 SUB-ELITE Review | Budget 9mm Subcompact Pistol

 1. Reis bu konsept güzelde yabancı piyasada silah hk videolar çok fazla , türkçe kaynak çok az sen bir türkçe birde İngilizce video paylaşsan olmazmı😂

 2. Yanlış anlama ama yalnız kalmaktan korkmayan dağda kamp kuran sohbet eden ömer furkan ata yı özledik 😢

 3. Oh be sonunda Sub Elite incelemesi bulduk , sen olmasan şu Türkiye'de silahseverler ne yapıcak… 😁
  Edit : Kydex tip kılıflarla toplu tabancalar bile gizli taşınabiliyor diye biliyorum , başarılı bir kılıf koymuşlar…

 4. Merak edenler için baştan söyleyelim Ömer kardeşimiz Türkçe video da çekecektir. Benim için sorun yok hem alt yazılı olanı hem de Türkçe olan videoyu izliyorum daha fazla içerik görmüş oluyorum.
  Bu arada Ömer kardeşime çok çok teşekkür ediyorum sonunda almayı düşündüğüm tabancayı inceleme videosunda gördüm. Emeğine sağlık kardeşim cansın.
  Senden ricam şu olur bu silahın Türkçe inceleme videosunu daha uzun çekersen tüm detaylarıyla yani derinlemesine bir inceleme şeklinde hoş olur. Hatta ilerleyen süreçte Elite combat , Sub elite karşılaştırma videosu bile yapılabilir. Tekrardan şahsım adına teşekkür ederim bu video için.

 5. Bicaklari ve silahlari cok severim ama silahim yok .param olsada almak istemem. gercekten silah hata affetmiyo. mermi patlarsa kendimiz vurabiliriz .
  Çok çok dikkatli ol kardes

 6. bu silahın şarjör memi kapasitesini arttırabiliyomuyuz acaba? en azından 13 olmalı şarjöre aparat takılabiliyomu acaba?

 7. Saçma sapan kanallara var olan ilgi bu tür kanallara olsa çok daha iyi işlerin ortaya çıkacağını düşünüyorum.

 8. Harika olmuş elinize sağlık. Diğer canik modelleriyle boyut karşılaştırması da olsaydı tadına doyum olmazdı.

 9. Bence ingilizce videoların başlığını da ingilizce yapın. Bu tabancalar Türkiye'de sattığından çok ABD'de satıyor

 10. It seems to be my dream gun from Canik… I wonder when we will be able to having this beauty in US? Thanks for the review.

 11. I'd get rid of that roll pin that you need to remove to take out the take down lever. Design something else. It's the only part where you really need specialized tools. You can knock out the take down pins with anything you find laying around.

 12. Will this model ever make it to the US, i have been praying for Canik so make a sub compact, i just picked up SF elite, i also had a V2 and SF, i love Canik they are amazing high quality handguns. Would be nice to see a single stack 9mm in the future, and 45ACP as an option in full size models.

 13. I live in Izmir and I've noticed that most of the police have CZ's, Glocks and Berettas. Any idea why Turkish police almost never seem to carry Turkish firearms?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *