Articles, Blog

AR .410 Shotgun from AKSA ARMS – Crossfire T14


29 thoughts on “AR .410 Shotgun from AKSA ARMS – Crossfire T14

 1. For Turkish Subscribers;
  Arkadaşlar Türkçe altyazımız mevcuttur, ayarlardan açabilirsiniz 🙂

 2. Anlaşılan yenge hanımda silah tutkunu , Allah mutluluğunuzu bozmasın kardeşim ❤️ emeğine sağlık

 3. İNGİLİZCEN İYİ, GERÇİ FAZLA HIZLI VE HEYECANLI KONUŞMUŞSUN YİNE DE KISKANDIM VALLA. AMA BU SİLAHI AMERİKALILAR ALMAZ, ÇÜNKÜ ORADA ÇOCUKLARIN BİLE YİVLİ AR-15 KULLANMA İMKANI VAR.

 4. Efsane video olmuş.Yüzük ayrıntısı da dikkat çekmiş Allah mutlu mesud etsin.Kanalı bulmam uzun sürdü kalite güzel, keep going on 👍

 5. Sanırım bu tanıtılan yeni kasa T14 çünkü safir hakkında çok ama çok fazla şikayet vardı çalışmadığı gerekçesiyle ve artık piyasa 36 cal. ye husan ve ersus gibi güçlü firmalar girdi bu tüfeğin işi çok zor

 6. .410 kalibreye airsoft muamelesi yapan bir abimiz var, bu kalibre ile ev savunması yapılamayacağı hususunda hayli ciddi, aman kızmasın, haftasonu komandosu diye yaftalamasın sizi hocam.😂

 7. No more apologizing. Dude you do really well. English isn’t your first language and you are able to translate your knowledge very well—better than English speaking Americans. Don’t apologize so much or at all. Your video was great so nothing to be sorry for.

 8. Crossfire t14 mü yoksa Bora barak br36 mı ikisinin arasında kaldım karar veremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Ömer Ingilizcen icin tebrik ederim.Senin gibi genc arkadaslar zor yetisiyor bu memlekette.Bu arada bende AKSAM dan cok memnunum.

 10. Turkey alway made cheap and cool shotgun. If i want mass cheap shotgun i would choose turkey shotgun. Benelli and remington are the best but their are meh compared to the turkey shotgun and remington quality are worse shit.

 11. Btw turkey make best blankgun you could easily convert it when SHTF situation happend and they have the same quality durable as the real firearm. This is good for country that tax the fuck out of firearm or nanny state that dont want you own firearm easily. I got zoraki 914 and Ekol jackal convert into .380acp both can shoot full auto and they are pretty durable. 3 year one box of ammo every day they still functioning the same and not explode in my hand.

 12. Ömer Bey bir şey soracaktım. Bu .410 ile 36 kalibre hemen hemen aynı mı? Yani 410 kalibre ithal fişeği bu tüfek atar mı sorunsuz?

 13. biraz gecikmiş olabilirim sormak için ama el kundağınız uzun olduğundan tüfek uzun mu duruyor yoksa namlusumu uzun standart halinden

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *